Zła historia kredytowa? Pożyczka bez bik

Posiadanie złej historii kredytowej w dzisiejszych czasach nie jest specjalnie dużym problemem. Bez wątpienia jeszcze kilka lat temu nie mielibyśmy jakichkolwiek szans na uzyskanie gdziekolwiek kredytu.

Obecnie jednak całkiem prężnie funkcjonują pożyczki pozabankowe. Co prawda zaproponowane nam oprocentowanie będzie odpowiednio wyższe, kiedy to przyjdzie nam porównać je z ofertą wysuniętą przez bank, jednakże niekiedy nie będziemy mieć już jakiegoś większego pola manewru. Szczególnie kuszące mogą okazać się kredyty lub pożyczka bez BIK i KRD oraz zaświadczeń (Kredytol.pl), oczywiście również w odpowiedni sposób oprocentowane przez firmy, w której to zdecydujemy się na zaciągnięcie tegoż zobowiązania. Skorzystanie z takiego rozwiązania ma jednakże również i swoje dobre strony.

Przede wszystkim możemy liczyć w tej sytuacji na coś, czego w wielu bankach od razu nie dostaniemy. Mianowicie jest to gotówka od ręki, co zapewne dla sporej części osób może okazać się kwestią kluczową. Szczególnie, kiedy to nagli nas czas, a my pilnie potrzebujemy określonej sumy pieniędzy. Mimo wszystko uważam, że warto dbać o historię kredytową. Po prostu dobrze jest tam sobie za bardzo nie nabruździć, by później nie musieć za bardzo kombinować i żonglować rozwiązaniami.

Leave A Comment