Zarabianie w internecie na konkursach z nagrodami

Ostatnio gazety pisały o tym, że są osoby , które znalazły sposób na zarabianie na tym, że wygrywają wszystkie możliwe konkursy z nagrodami. Te osoby cały czas siedzą w internecie i tam wyszukują coraz to nowe konkursy sms w których są drogie i atrakcyjne nagrody do wygrania.

Nawet niedawno była głośna sprawa taka, że kilka osób wygrało wszystkie możliwe mercedesy jakie oferowane były przez jednego z operatorów komórkowych. Oni mają swoje sposoby i wiedzą jak wygrywać. Co prawda też w to ostro inwestują i wydają duże pieniądze na wysyłanie sms jednak prawie zawsze udaje się im wygrać i potem sprzedają te nagrody. Konkursy internetowe z drogimi z nagrodami, szczególnie tymi drogimi, najczęściej wygrywają jedne i te same osoby i rzadko się zdarza, że taki przeciętny Kowalski coś tam dla siebie wygra.

Tak samo ma się rzecz jeśli chodzi o duże nagrody pieniężne bo tam też są znawcy i tylko im najczęściej dane jest zaznać przyjemności z zwycięstwa. Dlatego ja unikam takich ofert i nie interesuję mnie żadne konkursy sms z nagrodami bo nie wierzę, że ja akurat dam radę coś wygrać.

One thought on “Zarabianie w internecie na konkursach z nagrodami

  1. Pingback: Konkursy z nagrodami « Ogłoszenia i konkursy

Leave A Comment