Zarabianie w internecie na auto

Rozpocząłem niedawno kolejny etap w moim życiu, a dokładnie w biznesie internetowym jaki prowadzę od dobrych dwóch lat. Poczyniłem kroki, aby zacząć odcinać się od portali, które robiłem do tej pory czyli muzyka, filmy, gry ponieważ pomimo ogromnego ruchu jakie generują to nie przekłada się to na wyniki finansowe. Po prostu nie ma chętnych do reklamowania się na tego typu serwisach, a mój cel to zarabianie w internecie na auto sportowe.

Co prawda jeszcze jestem zmuszony działać na tych stronach i nie zaniedbywac ich bo przeciez jakieś tam pieniądze z nich na konto wpływają. Jednak od dzisiaj postanowiłem robić ambitniejsze portale i zwracac bardziej uwagę na zasobność portfeli ich potencjalnych użytkowników. Pierwszy mój projekt z nowego cyklu to forum dla tych, którzy mają lub chcą mieć auto. Wiadomo, że nie są to dzieciaki żyjące z kieszonkowego od rodziców tylko ludzie, którzy pracują i zarabiaja pieniądze. na takim forum z wielką chęcią zareklamuje się każdy producent, który chce sprzedawać swoje auta.

Samochody ostatnio gorzej się sprzedają ponieważ jest kryzys, ale przecież reklamowac je trzeba bo bez tego nie sprzeda się nam żadne nawet najfajniejsze auto. Forum o autach już jest uruchomione i od samego poczatku zbiera pochlebne opinie wśród tych, którzy je odwiedzają. Jesli mój plan się powiedzie, a jest nim zarabianie w internecie na nowe auto to jeszcze w tym roku kupie sobie sportową Toyotę Celica i będę szalał nią po moim mieście jak wariat.

Leave A Comment