Zarabianie przez internet na forum

Mam kolegę, który dostał świra na punkcie swojego forum internetowego i praktycznie całymi dniami nie odchodzi od komputera tylko coś tam dłubie i dopracowuje. Pisze tematy, administruje nawet serwerem i moderuje postami. Dla mnie to jest chore i aż przykro patrzeć jak chłopaka złapało to zarabianie przez internet na forum.

Nie było by w tym nic złego, gdyby nie to, że chłopak stał się totalnym partyzantem w dodatku bardzo zawistnym i wszystko przelicza na pieniądze i cały czas kombinuje jak tu jeszcze więcej zarobić przez internet na tym swoim muzycznym forum z niezależnymi recenzjami filmów (Wrzucanie.pl). To miał być mój wspólnik, ale już widzę, że nic nie będzie z takiej spółki ponieważ nie chcę mieć nigdy nic w spólnego z takimi kombinatorami, którzy tylko na krótką metę myślą i nie potrafią myśleć o konsekwencjach swojego postępowania.

Fajnie jest mieć forum zarobkowe, ale nie można tego prowadzić po trupach i być zamkniętym tylko na kombinowanie i szukanie kasy. Trzeba takie forum prowadzić tak trochę z pasji, a nie tylko gonić za pieniędzmi. Pieniądze są oczywiście ważne, ale jak się straci szacunek u ludzi to ciężko go potem odzyskać lub nawet nie da się tego odzyskać nigdy.

2 thoughts on “Zarabianie przez internet na forum

  1. Pingback: Forum | Zarabianie w internecie. Prezenty.
  2. Pingback: Forum | Professional24.

Leave A Comment