Remont domu za pieniądze zarobione w internecie

Wzięli kredyt na dwadzieścia lat na zakup i remont mieszkania. Kupili mieszkanie od dewelopera, piękne 78 metrów kwadratowych, w dobrej dzielnicy jednego z większych, polskich miast. Urządzali je od początku. Wybierali kolory ścian, kafelki do łazienki, panele na podłogę, później dodatki – firany, zasłony, pościel. Zadowoleni z efektu mieszkali w nim przeszło 2 lata. I wówczas narodził się pomysł, by sprzedać je z zyskiem, bo wiadomo kiedyś za metr płacili mniej niż dostaną teraz. Ponadto jest już wyposażone, więc i tak mogą liczyć na przeszło siedem tysięcy za metr.

Można tak wyremontować dom żeby spełniał wszystkie funkcje domu inteligentnego

Chętnych w tej cenie było niewielu, postanowi więc, że spuszczą troszeczkę, bo w tym samym czasie nadarzyła się świetna okazja – by kupić stary dom, przedwojenny. Wolnostojąca willa była trochę zaniedbana, ale mieli plany i marzenia z nią związane, nie chcieli odpuścić. Sprzedali więc swoje mieszkanie, znacznie poniżej swoich oczekiwań cenowych za metr i przenieśli się do nowego lokum. Wtedy się właśnie wszystko zaczęło. Remont mieszkania za remontem.

Najpierw trzeba było zrobić elewację, a bo to brzydka i szara. Dachówkę wymienić przy okazji i okna. Później, kiedy myśleli, że już tylko kosmetyka im pozostała, zaczął się remont w środku. I tak się ciągnie do dziś. A od zakupu domu minął już rok, dziewięć miesięcy i dwadzieścia dni.

Owszem, są miesiące kiedy nic robić nie trzeba, ale to zaraz śnieg spadnie i taras zaczyna przeciekać, pozostawiając okropne ślady na suficie w dużym pokoju oraz zacieki na niedawno, bo jakieś pół roku, pomalowanej ścianie. I znowu trzeba robić remont. Tak naprawdę nie ma on końca. W starych domach zawsze jest coś do zrobienia, nawet wtedy, gdy myśli się, że to już naprawdę koniec remontu.

Prowadzimy wraz z moją żoną taki mały rodzinny biznes. Mamy kilka stron internetowych i na nich zarabiamy pieniądze na nasze utrzymanie. W zasadzie to ja się tym zajmuje, a moja szanowna małżonka mi pomaga w ten sposób, że pisze teksty promocyjne oraz reklamowe. Ja w zamian bardzo lubię kupować jej kwiaty za nasze wspólne zarabianie przez internet.

Jak uda nam się dobrze zarobić przez internet to zawsze możemy sobie pozwolić na dom modułowy

Na razie idzie nam całkiem nieźle i na życie nam wystarcza z tego co zarabiamy, ale mamy nadzieję, że niedługo zaczniemy odkładać na jakies ciekawe wakacje w ciepłych krajach. Za pieniądze zarobione w internecie kupujemy sobie także różne ciekawe drzewka i naprawdę śliczne kwiaty doniczkowe do naszego domu. Obydwoje z żoną kochamy kwiaty i dzięki nim także milej nam się razem pracuje i wychodzi nam zarabianie przez internet. Chcemy także zarobić pieniądze przez internet na to , aby urządzić przy domu piękny ogród i tam też taką małą letnią altankę dookoła której będą rosły piękne kwiaty.

Szukamy także innych sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie i mamy juz nawet kilka ciekawych pomysłów na to, aby nasze finanse były w jak najlepszej kondycji i żeby nigdy nie zabrakło nam funduszy na kwiaty, które obydwoje kochamy.

Dla tych, którzy planują remont mieszkania lub budowę domu za pieniądze zarobione w internecie polecamy fajny portal internetowy. Zobacz stronę o remontach i budowaniu domów.

Poldom.pl

Leave A Comment