Operacje plastyczne

Każda kobieta chce być piękna jednak nie każda jest taka z natury. Ponieważ jednak każdy fragment ciała możemy poprawiać, zatem, warto się zastanowić co możemy i chcemy poprawiać oraz czy w ogóle mamy tyle pieniędzy żeby nam starczyło na operacje plastyczne.

Zatem w zależności, co w naszym wyglądzie jest nieładne, możemy wybierać poszczególne zabiegi i operacje plastyczne. Jeśli schudliśmy lub po ciąży została nam brzydka rozciągnięta skóra, wówczas możemy zafundować sobie plastykę brzucha. Lekarz wytnie nam nadmiar skóry i pozostała skora na brzuchu zrobi sie ładna i jędrna. Jeśli wokół bioder zostało nam troszkę wałeczków tłuszczu, wówczas doskonałym wyjściem jest liposukcja. Innym sposobem pozbywania sie wałków tłuszczu jest lipoliza. Jest to metoda mniej inwazyjna niż liposukcja, bowiem w dużej mierze wykorzystuje się naturalną pracę organizmu. Po prostu wstrzykiwana jest fosfatydylocholina pod skórę a rozbite między innymi przez nią cząsteczki tłuszczu trafiają do wątroby i ulegają rozkładowi i wydaleniu w naturalny sposób.
Jeśli chcemy być piękni, możemy zrobić sobie operacje plastyczną, jednak warto się zastanowić czy na pewno musimy sie decydować właśnie na operacje. Może wystarczy nam zabieg laserowy. Jeśli chcemy troszkę się odmłodzić a kremy nie skutkują, możemy zainteresować się fotoodmładzaniem. Wiązka promieni laserowych działając na skórę impulsowym światłem powoduje, że skóra robi się zdecydowanie gładsza i zmniejszają się zagłębienia zmarszczek. To wszystko powoduje że optycznie wyglądamy młodziej.  Innym sposobem zmniejszenia sobie lat jest botox. Jest to sposób dość znany i jeśli chodzi o zmniejszenie zmarszczek, zdecydowanie najczęściej wybierany. Botox czyli toksyna botulinowa zwana również jadem kiełbasianym, wstrzykiwana w niewielkich ilościach pod skórę w miejscu zmarszczek, powoduje, że owe zmarszczki rzeczywiście się wygładzają i zdecydowanie mniej je widać. Należy je jednak bardzo dokładnie dawkować, bowiem toksyna w nieodpowiedniej ilości może być bardziej szkodliwa.  Inną odmianą botoxu jest botox lift. Jest to mieszanka mniej szkodliwa bowiem zawiera mniejsze dawki toksyny botulinowej.

One thought on “Operacje plastyczne

  1. Pingback: Operacje plastyczne | Acapite //

Leave A Comment