Muzyka metalowa w internecie

Zauważyłem, że muzyka metalowa cieszy się stałym i niesłabnącym wręcz powodzeniem od wielu wielu lat. Pomimo tego, że muzyka klubowa i elektroniczna szturmem wdziera się do naszych mieszkań to i tak nigdy nie bedzie ona tak popularna jak muzyka metalowa i to nawet w internecie.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w internecie prawie nie istnieje muzyka metalowa bo wszedzie królują fora typu muzyka klubowa. Jednak to tylko pozory bo po prostu ludzie, których interesuje muzyka metalowa (Rockowisko.pl) wolą jej słuchac na żywo lub z oryginalnych płyt niż tylko ściągac beznamiętnie kolejne i bezbarwne darmowe mp3. Dodatkowym atutem sa także zespoły grające muzykę metalową, które można oglądać na żywo i to bardzo często w kazdym mieście bez względu na jego wielkość. Po piwnicach i garażach aż roi się od młodych muzyków, którzy po kilka albo i kilkanaście godzin dziennie katują swoje gitary oraz perkusje w tym celu, aby jeszcze lepiej i szybciej na nich grac.

Nie ma co, ale muzyka metalowa wymaga bez porównania więcej pracy i poświęceń niż jakaś tam miksowana na komputerze i zżynana z czego się da muzyka klubowa. Może muzyka klubowa bardziej nadaje się na zarabianie pieniędzye w internecie i niejedno forum z niej żyje jednak ona nie przetrwa tak długo i nie będzie nigdy miała tak wiernego grona swoich fanów jak muzyka metalowa, która od końca lat sześdziesiątych gości w sersach milionów ludzi całego świata.

Leave A Comment