Kulturystyka i zarabianie

Kiedy oglądam telewizję, mam przedziwne wrażenie że na każdym programie puszczają dokładnie to samo, tylko w odwrotnej kolejności. Na jedynce – sport, kulturystyka i zarabianie. Na dwójce – reklamy. Na Polsacie – serial. Przez godzinę oglądam program muzyczny na TVP3.

Przełączam potem na jedynkę i znów widzę serial, tym razem nie o detektywach a o perypetiach ubogiej rodziny, całą nadzieję na poprawę swego losu upatrującej w poradach proboszcza swojej parafii. Na dwójce jedenastu mężczyzn biega za okrągłym przedmiotem a setki innych cieszy się lub złości przypatrując się ich zmaganiom. Tak, to finał mistrzostw w piłce nożnej. Z kolei na Polsacie dla odmiany reklama odżywki dla strongmenów. W końcu kulturystyka stała się ostatnio bardzo popularna dzięki naszym polskim mistrzom. I tak to się kręci. Przełączam i przełączam i gdzie nie trafię, tam sport, serial lub reklamy.

Często zdarza się, że reklamy lecą w kilku miejscach jednocześnie i wtedy nie mam już wyboru. Wyłączam telewizor i wychodzę z domu, nie mogąc znieść tej monotonii. Wolę iść na spacer lub spotkac się ze znajomymi. Oni są maniakami sportu i strasznie kręci ich kulturystyka oraz piłka nożna.

Leave A Comment