Kredyty samochodowe – dobre rady

Kilka rad o kupowaniu samochodów. Wśród całego gąszczu różnych modeli samochodów – na który z nich powinniśmy się zdecydować?

Niewątpliwie naprawdę sporym ułatwieniem będzie dla nas postawienie sobie pewnych kryteriów już na samym wstępie, przed wybraniem się do salonu czy też komisu samochodowego. Zapewne zasobność naszego portfela podpowie nam czy celować w samochód używany, czy też jednak pokusić się o coś nowego wprost z salonu. Osobiście nie przepadam za sytuacjami, kiedy to poszczególne osoby decydują się na kredyty samochodowe także dla firmy  tylko dlatego, by wybrany model był lepszy, tudzież pochodził wprost z salonu właśnie.

W moim mniemaniu jeździć powinniśmy czymś, na co jest nas najzwyczajniej w świecie stać. W takiej sytuacji będziemy mieć pewność, że nawet w chwilach kiedy to nasza kondycja finansowa nie jest najlepsza nikt nam nie zabierze samochodu, który to nierzadko służy nam jako dojazd do pracy, czy też nawet ta praca jest za jego pomocą wykonywana. Ponadto musimy mieć na uwadze fakt, że samochód kosztuje. Dokładając do tego konieczność spłacania co miesiąc kolejnych rat – zobaczymy, że te koszta będą naprawdę wysokie. W dzisiejszych czasach zdecydowanie lepiej jest poszukiwać możliwości obniżenia wydatków, niż ich podniesienia.


Kupno samochodu na kredyt lub pozyczkę z parabanku to oczywście dopiero poczatek naszej przygody związanej z uzytkowaniem auta. Musimy zaplanować również ewentualne wydatki na serwisowanie samochodu. Pamiętajmy żeby nie oddawać nigdy naszego auta do pierwszego lepszego warsztatu. My jako doradca dla klientów ze Szczecina polecamy sprawdzonego mechanika przy ul. Wernyhory 17. Zobacz co oferuje warsztat – http://jazz.szczecin.pl/

One thought on “Kredyty samochodowe – dobre rady

  1. Szczerze mogę polecić wszystkim warsztat Pansamochodzik z ulicy Wernyhory w Szczecinie. Byłam tam ze swoją furką i muszę przyznać, że zostałam obsłużona na wysokim poziomie. Panowie byli uprzejmi, zrobili przegląd auta i zgłosili mi wszystkie usterki. Od ręki zrobili mi wymianę klocków hamulcowych. Na resztę napraw jestem umówiona za tydzień. Ceny mają stosunkowo niskie. Znają się na swojej robocie.

Leave A Comment