Kredyt lub pożyczka gotówkowa

Otworzenie własnej działalności gospodarczej to dla wielu osób planujących taki krok naprawdę spory stres. Złożyć bowiem musimy całe tomy różnego rodzaju wniosków, które to uprzednio muszą zostać zweryfikowane przez osoby pracujące w poszczególnych urzędach.

Musimy uzbroić się w wiele czasu wolnego, gdyż tego całego załatwiania różnych spraw będzie co nie miara. Sporym problemem dla dużej części początkujących przedsiębiorców będzie znalezienie funduszy, które to będą oni mogli przeznaczyć na start firmy. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że dla osób, których będzie to pierwsza działalność gospodarcza, przeznaczona jest dotacja. Popłynąć może ona do nas z urzędu pracy czy też wprost z Unii Europejskiej.

Oczywiście taką możliwością będziemy musieli zainteresować się sami, gdyż żaden z urzędników nie będzie nas do skorzystania z niej namawiał. Uważam, że jest to zdecydowanie lepszy sposób na pozyskanie gotówki, aniżeli kredyt lub pożyczka gotówkowa w instytucji pozabankowej bez bik (Ibankowe.pl) lub zaciągnięta w banku. Jak z tymi jest – chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę. W większości przypadków otrzymując dotację – będzie to bonus bezzwrotny. Zazwyczaj jedynym z warunków, które to będziemy musieli spełnić, jest utrzymanie firmy przez określony czas.

Leave A Comment