Konkursy internetowe – jak zarabiać.

Internet nie przestaje zaskakiwać możliwościami zarabiania. Dzięki popularności, można robić w nim prawdziwe, dochodowe interesy. Ostatnio furorę robią wszelkiej maści konkursy internetowe. Ich organizatorzy skuszeni potencjalnym zarobkiem robią wszystko, żeby zdobyć jak najwięcej użytkowników.

Na czym polegają te konkursy internetowe? Każdy kto chce wziąć udział w zabawie i wygrać jakąś nagrodę musi wysłać płatny sms celem rejestracji. Zależnie od wartości nagród, opłaty rejestracyjne mogą być różne – od 1 zł netto, do nawet 10 zł netto. Zasady są tak ustalone, że wszystkie opłaty, które  wpłyną pokrywają koszty działalności, koszty nagrody i reszta zostaje w kieszeni organizatora.

Średnio 50% całego wpływu ląduje jako zarobek prowadzących konkursy internetowe z najlepszymi nagrodami. Nie ma się co dziwić, że taką popularnością cieszy się ta metoda prowadzenia biznesu. Szkoda tylko, że wielu z organizatorów nie ma zamiaru fundować obiecanych nagród i w ten sposób nabija w butelke grających.

2 thoughts on “Konkursy internetowe – jak zarabiać.

  1. Pingback: Konkursy internetowe – formy zarabiania « Super konkursy i promocje internetowe
  2. Pingback: Konkursy

Leave A Comment