Darmowe mp3 na zarabianie przez internet

Dwa lata temu zrobiłem taką prostą stronę internetową na której zamieszczałem darmowe mp3. Nawet nie planowałem jakoś specjalnie, że celem tego portalu będzie zarabianie w internecie. Była to taka sobie strona z fajną muzyczką i miała nawet niewielkie grono swoich wielbicieli, którzy regularnie ją odwiedzali po to, aby pobierać darmowe mp3.

Tylko, że po jakimś czasie okazało się, że tych odwiedzin jest na tyle dużo, że portal zaczyna nabierać komercyjnego charakteru i jego darmowe mp3 będą jako maszynka do zarabiania pieniędzy w internecie. Początkowo były to pieniądze głównie z reklam, które wyświetlają się na stronie, ale po jakimś czasie doszły pieniądze i to nawet spore z rejestracji za którą trzeba płacić poprzez sms. Nie zastanawiając się zbyt wiele zacząłem podobne metody zarabiania pieniędzy w internecie wdrażać na innych swoich serwisach i one także już służą jako moje źródło utrzymania.

Okazało się, że nawet wysmiewane przez wiele fachowców z branży darmowe mp3 mogą śmiało być dużym elementem budżetu i dochodu w każdej firmie internetowej. Oczywiście nie można na tym opierać całego biznes planu, ale na początek zawsze jest mile widziane i spokojnie pomoże nam rozkręcić nasz internetowy biznes.

Leave A Comment