Boks zarabia przez internet

Jeśli mamy portal bokserski to można na nim spokojnie zarabiać pieniądze. Oczywiście serwis musi mieć odwiedzalność na poziomie minimum sto tysięcy unikalnych uzytkowników miesięcznie i wtedy nawet możemy pokusić się o ciekawą umowę z siecią reklamową. Boks to sport, a na tej tematyce zawsze się zarabia.

Ludzie, którzy kochają boks szybko przywiązują się do jakiegoś portalu i odwiedzają go regularnie. Dlatego można im tez polecać bilety na boks i sprzedawać je za pośrednictwem naszego portalu. Niektórzy mają też w ofercie na swoich stronach różne gadżety typu koszulki, czapeczki, długopisy oraz kubki. Jeśli portal jest naprawdę bardzo popularny to można także zachęcać ludzi do obstawiania na zakładach bukmacherskich.

Jeśli admin portalu wyrobi sobie markę eksperta od walk bokserskich to inni będą go słuchali i zaczną obstawiać tak jak admin im powie. Dla najlepszych i najbardziej mocnych serwisów zostaje także opcja płatnego dostępu do strony. Można pobierać pieniądze poprzez sms za to , że ktoś czyta nasze artykuły i korzysta z innych ciekawych opcji portalu promującego boks.

Leave A Comment